مجلس برنامه‌های نظارتی خود را برای اجرای قانون برنامه ششم دنبال می‌کند/ امسال باید 20 درصد برنامه ششم اجرایی شود

[ad_1]

مجلس برنامه‌های نظارتی خود را برای اجرای قانون برنامه ششم دنبال می‌کند/ امسال باید 20 درصد برنامه ششم اجرایی شود

قم فردا: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه امسال باید 20 درصد از قانون برنامه ششم اجرایی شود، گفت: مجلس برنامه‌های نظارتی خود برای اجرای قانون برنامه ششم توسعه را دنبال می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، هادی قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به عدم اجرای قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه توسط دولت، گفت: دولت موظف به اجرای قانون برنامه ششم است و امسال باید 20 درصد از برنامه ششم اجرایی شود. 

وی افزود: اگر این 20 درصد اجرایی نشود و کار به این شکل پیش رود متأسفانه در پایان پنج سال برنامه 70 یا 80 درصد اهداف برنامه محقق نخواهد شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس، اظهار داشت: کار نباید به گونه‌ای باشد که در پایان دوره برنامه ششم ما به دنبال اهداف این برنامه در برنامه هفتم باشیم و نباید شاهد دور تسلسل در این باره باشیم.

قوامی در پایان خاطرنشان کرد: مجلس برنامه‌های نظارتی خود در مورد اجرای قانون برنامه ششم توسعه را دنبال خواهد کرد و از یک نماینده و از ابتدای کار دولت دوازدهم این موضوع پیگیری خواهد شد. 

 

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *